Darbo skelbimai

Kategorijos vadovas (e-prekyba vaistais ir medicinos prekėmis)

Oribalt www.oribalt.com – tai tarptautinė vaistų prekybos ir farmacinės logistikos įmonė sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse jau 30 metų. Įmonė prekiauja vaistais ir medicininės paskirties prekėmis, yra didmeninio vaistų tiekimo įmonė teikianti farmacinės logistikos paslaugas, vykdo nuosavų prekinių ženklų rinkodarą. „Oribalt Group“ pardavimai siekia 60 milijonų eurų, grupės įmonėse dirbo 140 darbuotojų. 

Oribalt plečia vaistų e-prekybos verslą Baltijos šalyse. Įmonės valdoma internetinė parduotuvė www.internetaptieka.lv yra vaistų internetinės prekybos lyderis Latvijoje (daugiau kaip 7000 SKU). Analogiška e-prekybos veikla plėtojama Estijoje ir Lietuvoje.

Oribalt steigia naują įmonę, kuri užsiims internetine prekyba vaistais ir medicinos prekėmis Lietuvoje. 

Įmonė ieško Kategorijos vadovo, kuris analizuos rinkos poreikius, plėtos bendradarbiavimą su tiekėjais (vaistų, medicinos prekių, maisto papildų, kosmetikos ir kt. gamintojais bei platintojais), formuos internetinės parduotuvės asortimentą. Bendradarbiaus su Latvijos įmone, naudosis jos sėkminga e-prekybos patirtimi ir plėtos analogišką internetinę prekybą Lietuvoje. Nuolat plėtos elektroninės parduotuvės asortimentą, formuos kainodarą, koordinuos marketingo veiklą ir kt. 

Reikalavimai:

• Idealus kandidatas yra specialistas su vaistų e-prekybos/kategorijos valdymo patirtimi, tačiau kompanija svarstytų kandidatus ir su kitokia patirtimi. Tai galėtų būti specialistas gerai išmanantis tradicinę vaistų prekybą/kategorijos valdymą arba e-komercijos specialistas/kategorijos vadovas iš artimos sferos (internetinė prekyba kosmetika, FMCG ar pan.);
• Gebėjimas plėtoti bendradarbiavimą su tiekėjais ir verslo partneriais;
• Komunikabilumas, derybų ir problemų sprendimo įgūdžiai;
• Analitiškumas ir gebėjimas formuoti sėkmingą elektroninės parduotuvės „prekybos krepšelį“;   
• Savarankiškumas, organizaciniai gebėjimai ir rezultato siekimas;
• Anglų kalba.

Įmonė siūlo:

• Įmonė siūlo atsakingą ir perspektyvų darbą savo veiklos sferoje pirmaujančioje ir nuolat augančioje Skandinavų kilmės tarptautinėje organizacijoje;
• Sprendimų laisvę ir atsakomybę;
• Plokščią organizacinę struktūrą ir profesionalią Baltijos šalių komandą;
• Nuo kompetencijos priklausantį atlygį (apie 2500-3200 € bruto) ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
• Hibridinio darbo galimybę.
 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų daugiau informacijos: Jovita Jucienė +37069852469 
Konfidencialumą garantuojame.


PRIMUM ESSE - MŪSŲ EKSPERTINĖ SRITIS ŽMONĖS. PERSONALO ATRANKA IR VADOVŲ PAIEŠKA.

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir darbuotojus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių personalo atrankos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška, tiesioginė personalo paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2022-04-24

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*