Darbo skelbimai

Eksporto pardavimo vadybininkas

Danijos kompanijos „Royal Unibrew“ (www.royalunibrew.com) valdoma Kalnapilio-Tauro Grupė yra tarptautinė kompanija, gaminanti ir prekiaujanti alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais. Įmonė plečia eksportą ir ieško Eksporto pardavimo vadybininko.  

Darbo vieta: Vilnius

Įmonė ieško aktyvaus pardavėjo, kuris bus atsakingas už „Royal Unibrew“ valdomose gamyklose pagamintų alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų (sulčių, alaus, vandens ir kt.) eksportą į NVS ir kai kurias Vakarų Europos šalis. Darbuotojas plėtos pardavimą lankydamas esamus ir potencialius eksporto rinkų klientus (prekybos tinklus ir distributorius), pristatinės produktus, derins pardavimo ir tiekimo sąlygas. 

Reikalavimai:

  • Būtina bent 1 metų B2B eksporto pardavimo (su bet kokiais produktais) patirtis - eksporto kontaktų inicijavimo, užsienio klientų lankymo, prezentavimo, derybų, tiekimo sutarčių suderinimo ir pan.;  
  • Galimybė dirbti dinamišką darbą, daug keliauti po eksporto rinkas (kartais iki 50 procentų darbo laiko pralesti komandiruotėse);
  • Komunikaciniai sugebėjimai ir rezultato siekimas;
  • Gebėjimas bendradarbiauti su skirtingų NVS ir Europos šalių bei kultūrų atstovais;
  • Būtinas geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti tarptautinėje kompanijoje su sėkmingais „Royal Unibrew“ valdomais prekiniais ženklais;
  • Atsakomybę už eksporto pardavimo plėtrą;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Į tolimesnį etapą kviečiamus kandidatus informuosime. Konfidencialumą garantuojame. 

PRIMUM ESSE:

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones.

PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, darbuotojų mokymai bei valdymo konsultacijos.

Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2019-07-02

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*