Darbo skelbimai

Buhalteris (-ė) – apskaitininkas (-ė)

Tarptautinė media agentūra, teikianti reklamos planavimo paslaugas, konsultacijas ir rinkodaros sprendimus didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms (www.omnicommediagroup.com).

Vilnius

Jūs talkinsite įmonės vyriausiajam buhalteriui ir būsite atsakingas už pirminių finansinių dokumentų tvarkymą ir apskaitą (tiekėjų sąskaitų tvarkymas, duomenų suvedimas į sistemą (Navision), tarpusavio atsiskaitymo su klientais derinimas bei kitos su buhalterine apskaita susijusio užduotis).    

Reikalavimai:
•    Būtina bent 1 metų apskaitos/buhalterinio darbo patirtis ir su veiklos pobūdžiu susijęs išsilavinimas;
•    Būtini geri darbo kompiuteriu bei Excel įgūdžiai (darbo patirtis su Navision būtų pranašumas);
•    Savarankiškumas ir gebėjimas greitai mokytis;
•    Atidumas ir punktualumas;
•    Pozityvumas ir komunikabilumas - gebėjimas dirbti komandoje ir sklandžiai bendradarbiauti su išorės partneriais/tiekėjais;
•    Pageidautinas anglų kalbos mokėjimas.

Omnicom siūlo galimybę dirbti tarptautinėje įmonėje, puikiai įrengtą biurą Vilniaus centre ir visas darbui reikalingas priemones, patyrusių specialistų komandą, pagalbą ir apmokymą, galimybę dirbti nuotoliniu būdu (po bandomojo laikotarpio ir apmokymo), nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (1200-1500€ prieš mokesčius).

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos Jums gali suteikti Jovita Jucienė +37069852469.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime į tolimesnį etapą kviečiamus kandidatus.

PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška, personalo atranka ir įvertinimas, darbuotojų mokymai bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę paieškos kokybę - 97% surastų vadovų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

 

CV siųsti iki: 2021-01-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*