Darbo skelbimai

Agronomas

Vienas didžiausių ir pažangiausiai valdomų augalininkystės ūkių, užsiimantis pramoniniu daržovių auginimu ir perdirbimu. Įmonė ypatingą dėmesį skiria naujausioms agro technologijoms ir moderniai ūkio vadybai. Populiariu ūkio prekiniu ženklu pažymėta produkcija jau 20 metų sėkmingai teikiama visiems didžiausiems Lietuvos prekybos tinklams, tinklinėms maitinimo įstaigoms bei eksporto rinkoms.

Darbo vieta - Kėdainių rajonas

Įmonė ieško patyrusio agronomijos specialisto, kuris bus atsakingas už augalininkystės veiklos (pramoninio daržovių auginimo) planavimą, realizavimą, tobulinimą ir plėtrą.

Tai darbas aktyviam, žingeidžiam ir atsakingam agronomijos profesionalui, nuolatos ieškančiam sprendimų kaip optimizuoti augalininkystės veiklą, gebančiam ūkyje diegti pažangiausias užsienio augalininkystės praktikas. 

Reikalavimai:

 • Agronomo išsilavinimas (patirtis daržininkystės srityje - privalumas);
 • Domėjimasis agronomijos naujovėmis ir gebėjimas jas taikyti praktikoje;
 • Gebėjimas daryti sprendimus ir prisiimti atsakomybę;
 • Pozityvumas, gebėjimas dirbti komandoje ir bendradarbiauti;
 • Aktyvumas ir organizaciniai sugebėjimai;
 • Rezultato ir kokybės siekimas.

Įmonė siūlo:

 • Stažuotes užsienyje, lankymąsi užsienio ūkiuose, parodose;
 • Patyrusių specialistų komandą, užsienio profesionalų konsultacijas;
 • Partnerišką požiūrį į darbuotoją;
 • Galimybę nuolat mokytis ir tobulėti, važiuoti į seminarus užsienyje, dirbti su pažangiausiais agronomijos pasiekimais;
 • Atlygį nuo 2000 Eur po mokesčių ir su darbo rezultatais susietą skatinimo sistemą;  
 • Tarnybinį automobilį.

 

VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE

PRIMUM ESSE paslaugos klientams padeda efektyviau panaudoti personalo potencialą valdant ir vystant įmonę. PRIMUM ESSE – konsultacinė įmonė, dirbanti organizacijų psichologijos srityje. Konsultacinį darbą sėkmingai dirbame jau 25 metus. Mūsų darbuotojai  – profesionalūs organizacinės psichologijos specialistai, turintys didelę darbo patirtį konsultuojant įvairių verslo krypčių kompanijas. Klientai vertina PRIMUM ESSE profesionalumą, kokybišką darbą ir gerą aptarnavimą, lankstumą sprendžiant sudėtingas klientų situacijas.

MŪSŲ VEIKLA

PRIMUM ESSE paslaugos - vadovų paieška, personalo atranka, paieška ir įvertinimas, personalo mokymas, organizacijų konsultavimas personalo vadybos srityje. Personalo formavimas – tai nuosekli sistema, padedanti rasti geriausiai kliento poreikius ir keliamus reikalavimus atitinkantį darbuotoją. Klientus konsultuojame apie situaciją kvalifikuotų specialistų rinkoje, darbo pasiūla besidominčių žmonių prioritetus bei lūkesčius, klientams padedame sistemiškai formuoti ir stiprinti patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Personalo/vadovų įvertinimo projektai vykdomi personalo formavimo ir vystymo rėmuose, siekiant įvertinti darbuotojų potencialą bei karjeros galimybes. Specifinėms kompetencijoms įvertinti paruošiame individualų projektą, kuriam įgyvendinti taikome įvairias metodikas (Įvertinimo centras, “360 laipsnių” tyrimas ir kt.)

Darbuotojų ir vadovų mokymai – modulinė intensyvių seminarų programa, skirta efektyviam verslui reikalingų įgūdžių tobulinimui (vadovavimo, problemų sprendimo, derybų, prezentavimo, pardavimo, efektyvaus darbo su klientais ir kt.).

Konsultacijos orientuotos į įvairias personalo valdymo ir vystymo sritis (vadovavimas, darbo funkcijų pasiskirstymas ir darbo įvertinimas, darbuotojų tarpusavio santykiai, konfliktų sprendimas kt).

PRIMUM ESSE teikiamų paslaugų naudos

 • Konsultuojami patyrusių specialistų, galite rinktis efektyviausius paieškos būdus ir moderniausias kandidatų vertinimo metodikas, naudotis per 20 veiklos metų sukauptomis konsultantų žiniomis ir kompetencija.
 • Jus taupote brangiausią dalyką – laiką: visą projektą tvarkome mes, Jus gaunate išsamią ataskaitą apie projekto eigą ir dalyvaujate tik galutiniame jo etape - susitinkate su  rekomenduojamais stipriausiais kandidatais.
 • Jums lengviau priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti geriausią kandidatą, nes gaunate profesionalias konsultantų rekomendacijas ir prognozes apie kandidatus bei išsamią informaciją apie darbo rinką.
 • Mes greitai ir efektyviai dirbame surasdami Jums tinkamiausią darbuotoją, bei prisiimame dalį Jūsų rizikos - suteikiame garantijas mūsų paslaugoms.

Personalo atranka

PRIMUM ESSE teikiamos paslaugos tikslas – rasti klientui geriausiai darbo pobūdį ir reikalavimus atitinkantį darbuotoją - vadova arba specialistą.

Siekdami suprasti kliento poreikius, gilinamės į kompanijos veiklos pobūdį, planus, stilių ir vertybes. Tinkamai sudaryta paieškos strategija, PRIMUM ESSE konsultantų patirtis ir rinkos specifikos išmanymas klientui garantuoja naudingiausią sprendimą renkantis darbuotoją. Mes vykdome aukščiausio bei vidutinio lygmens vadovų ir aukštos kvalifikacijos specialistų (prekybos ir marketingo, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, personalo, finansų, farmacijos, gamybos, transporto, paslaugų ir kt.) paieškos projektus. Naudojame šiuos paieškos būdus: Išskirtinė vadovų paieška, Duomenų bankas, Personalo atranka (Skelbimas spaudoje).

Priklausomai nuo kliento poreikio bei užsakymo pobūdžio, galime taikyti vieną iš šių paieškos metodų arba juos derinti.

VADOVŲ PAIEŠKA 

Dirbdami personalo paieškos srityje jau 20+ metų, turime išsamią informaciją apie situaciją Lietuvos rinkoje, įvairias verslo sritis bei jų specifiką, tose srityse dirbančias įmones ir specialistus. Žinodami kliento poreikį ir konkretų pasiūlymą, galime kryptingai ieškoti tinkamiausio tam tikros srities specialisto, naudodamiesi mūsų turimais kontaktais, rekomendacijomis ir ryšiais rinkoje. PRIMUM ESSE konsultantai kiekviename išskirtinės paieškos projekte dirba pagal nuoseklią procedūrą. Kartu su klientu sutariame dėl ieškomo specialisto darbo pobūdžio ir atsakomybės, reikalingos patirties, sugebėjimų bei savybių, atlygio schemos. Paruošiame ir aptariame paieškos planą, surandame, atrenkame ir įvertiname kandidatus, patikriname rekomendacijas ir sudarome galutinę rekomenduojamų kandidatų grupę. Klientui pateikiama detali informacija apie kandidatus, aptariamos jų stipriosios ir silpnosios pusės. Vadovų atranka - tai vienas iš paieškos būdų, leidžiantis surasti ir sudominti aktyviai darbo neieškantį  aukščiausio lygio vadovą arba išskirtinį specialistą.

Skelbimas spaudoje (Personalo atranka)

Vykdydami darbuotojo paieškos projektą paskelbto konkurso būdu: išsiaiškiname darbo pobūdį ir užsakovo reikalavimus kandidatams; aptariame ir paruošiame skelbimo tekstą, registruojame kandidatus. Atliekame kandidatų atranką (psichologiniai testai, kryptinis interviu, praktinės užduotys). Paruošiame rekomendacijas bei prognozes apie tinkamiausius kandidatus. Organizuojame kandidatų susitikimą su užsakovu (galutinį sprendimą priima ir tinkamiausią darbuotoją pasirenka užsakovas). 

Projekto trukmė – apie 3-5 savaitės nuo skelbimo pasirodymo dienos. Personalo atranka - tai vienas iš populiariausių darbuotojų paieškos būdų, užtikrinantis darbdaviui didelį motyvuotų kandidatų pasirinkimą.

Kandidatų vertinimas

Tai papildoma paslauga, kurią siūlome klientams, norintiems gauti kuo daugiau informacijos apie svarstomus kandidatus.

Mes atliekame išsamų kandidatų (vadovų ir specialistų) vertinimą. Vertinimo metu nustatome, kiek asmens sugebėjimai ir turimas potencialas atitinka darbuotojo veiklai keliamus reikalavimus. PRIMUM ESSE naudoja metodiką, paremtą GOWER Įvertinimo ir Vystymo Centro (Didžioji Britanija) metodologija. GOWER yra vienas iš pasaulinių lyderių, leidžiančių organizacijų valdymo metodologinę literatūrą. Visi mūsų naudojami vertinimo instrumentai yra lietuvių kalba ir pritaikyti vietinio verslo specifikai. Siekiant įvertinti specifinius kandidatų įgūdžius ir sugebėjimus, reikalingus darbe, paruošiame individualų įvertinimo projektą. Tai gali būti specializuoti klausimynai, testai, individualios ir grupinės užduotys, sumodeliuotos darbinės situacijos. Dalis užduočių gali būti filmuojama. Įvertinimo medžiaga analizuojama, apibendrinama ir klientui pateikiamos išvados bei prognozės apie įvertinime dalyvavusius kandidatus.

Specializuoto ir profesionaliai atlikto įvertinimo rezultatai leidžia prognozuoti įvertinimo dalyvio veiklos, elgesio, mokymosi, bendravimo su žmonėmis tendencijas. Standartizuota vertinimo sistema ir išvados forma sudaro galimybę tarpusavyje lyginti keletą vertinimo dalyvių.

MOKYMAI VADOVAMS

Mokymų srityje dirbame nuo 1995 metų ir esame viena labiausiai patyrusių mokymo kompanijų Lietuvoje. Siūlome ne tik platų programų spektrą, bet ir skirtingas mokymo formas - nuo klasikinių seminarų iki patyriminių renginių, kūrybinių sesijų ir mokymosi veikloje projektų. Klientai vertina tiek mūsų praktiškus įgūdžių lavinimo seminarus, tiek novatoriškas programas, tiek ir įtraukiančius komandinius renginius.  Vadovų  mokymai – viena iš pagrindinių mūsų ekspertinių sričių.

Programos vadovams orientuotos į aktualias temas ir leidžia pagilinti svarbiausius žmonių valdymo įgūdžius, parodyti, kaip lyderystė, „minkštieji“ vadovavimo įgūdžiai gali būti „įdarbinti“ siekiant didesnės darbuotojų motyvacijos ir geresnių veiklos rezultatų. Didžiausias programų privalumas – maksimali praktinio pritaikymo galimybė. Seminarų metu dalyviai gauna daug praktinių rekomendacijų bei konkrečių įrankių, kurias gali tiesiogiai taikyti savo darbe.

Mūsų patirtis ir profesinė kompetencija leidžia pasiūlyti platų spektrą sprendimų darbuotojų asmeniniam tobulėjimui – nuo klasikinių seminarų iki netradicinių komandos stiprinimo renginių, kūrybinių sesijų, ilgalaikių patirtinių programų. Ugdymo projektuose naudojami įvairūs šiuolaikiški informacijos pateikimo, įgūdžių lavinimo, naujų sprendimų paieškos metodai (patirtinis mokymas, AoH metodai, Action Inquiry ir kt.). PRIMUM ESSE konsultantai yra įvaldę Mokymosi realioje veikloje (Action learning) metodologiją, pagal kurią seminarų programos rengiamos siejant su kompanijai aktualiomis tikslinių grupių darbuotojų tiesioginėmis darbo užduotimis.

Klientai vertina PRIMUM ESSE siūlomus tęstinius mokymo projektus. Neretai mokymai tampa vieta, kur priimami konkretūs sprendimai, susiję su mokymų dalyvių darbu, sukuriama vidinė įmonės sistema (komunikacijos, darbo organizavimo ir pan.). Mokymus vykdome Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Projektuose bendradarbiaujame su užsienio ekspertais, specialiuosius mokymus organizuojančiomis įmonėmis ir specialistais (finansų, marketingo, projektų valdymo, IT, kalbos ir kt.).

 

 

CV siųsti iki: 2019-05-28

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*