Darbo skelbimai

Agro produktų vadovas Baltijos šalims

RAPOOL (www.rapool.lt) – tai pirmaujanti Vokietijos sėklininkystės kompanija, daugiau kaip 45 metus tobulinanti žieminių ir vasarinių rapsų selekciją ir per distributorių tinklą platinanti sėklas Europoje.

Rapool-Ring atstovybė Baltijos šalims ieško specialisto, kuris bus atsakingas už SAATEN-UNION grūdinių kultūrų veislių portfelio vystymą.

Kompanija svarstys kandidatą gyvenantį bet kurioje Lietuvos vietoje, jei jis gali 2-3 dienas per savaitę dirbti kompanijos centriniame Baltijos šalių biure Šiauliuose, o taip pat yra pasiruošęs dinamiškam organizaciniam darbui Baltijos šalyse.

Darbo pobūdis:

  • Valdysite ir plėtosite SAATEN-UNION prekinio ženklo veislių  portfelį, organizuosite oficialiuosius, privačius bei demonstracinius veislių bandymus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
  • Teiksite informaciją vidiniams ir išoriniams įmonės klientams apie atstovaujamas veisles, konsultuosite apie produktus, jų savybes bei geriausius taikymo sprendimus;
  • Bendradarbiausite rengiant turinį apie veisles rinkodaros tikslais;
  • Atstovausite įmonę valstybinėse institucijose veislių registravimo klausimais;
  • Glaudžiai bendradarbiausite su svarbiausiais įmonės klientais,  konsultuosite juos ieškant efektyviausių sėklininkystės sprendimų.

Reikalavimai:

  • Agronomo ar kitas su augalininkyste susijęs išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (sėklų ar kitų ž.ū. skirtų produktų valdymo, agrotechninio konsultavimo);
  • Noras tobulėti sėklininkystės srityje;
  • Geri analitiniai gebėjimai ir darbo su informacija įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti komandoje, bendradarbiavimo ir prezentavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą bei daug keliauti;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir pageidautina rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Rinkoje aukštai vertinamą Rapool reputaciją;
  • Vokišką bendradarbiavimo kultūrą ir darbo organizavimą;
  • Galimybę dirbti su pažangiausiais sėklininkystės sprendimais;
  • Nuolatinį mokymą ir kompetencijos augimą;
  • Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (3000-3500 € bruto);
  • Kompanijos automobilį (darbo ir asmeninėms reikmėms).

Dėl papildomos informacijos apie šią vadovo atranką galite kreiptis į Vaidilutę Žukauskienę: vaidilute@primumesse.lt arba +370 682 32510

Apie PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones.

PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, vadovų mokymai bei valdymo konsultacijos.

Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2020-08-31

Pateikti CV:

Prisekite CV: *