Darbo skelbimai

PARDAVIMO / PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

 

Paieška baigta.

 

PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Neabejotinas šio paieškos būdo privalumas yra tai, kad darbuotojas (vadovas ar specialistas) pats išreiškia susidomėjimą dirbti Jūsų įmonėje. PRIMUM ESSE patirtis ir gerai suplanuota bei profesionaliai realizuota atranka užtikrina, kad šis tradicinis paieškos būdas generuotų Jums geriausią rezultatą. Patikimumas yra mūsų veiklos pagrindas. Patirtis mums leidžia veikti lanksčiai ir efektyviai. Todėl mes sugebame klasikinę atranką atlikti išskirtinai kokybiškai ir rezultatyviai - tai mūsų pranašumas ir sėkmės pagrindas.

Išsami poreikio analizė ir diskusijos su užsakovu padeda išgryninti bei suderinti esminius paieškos kriterijus, numatyti tinkamiausią paieškos schemą. Klientui visada naudingos mūsų įžvalgos apie specialistų rinką, tendencijas ir atlygius. Profesionaliai paruošti ir tiksliniuose žiniasklaidos kanaluose paviešinti skelbimai reikšmingai padidina tinkamų kandidatų susidomėjimą. Atlikdami atranką ypatingą dėmesį skiriame kandidato motyvacijai ir potencialui, profesinės patirties ir asmeninių savybių balansui. Tai atskleisti mums padeda profesionalios kandidatų vertinimo metodikos. Siekdami Jums sudaryti kuo didesnį pasirinkimą, panaudojame ir turimą duomenų bazę - pretendentų ratas visada praplečiamas papildomais kandidatais.

TIESIOGINĖ AUKŠČIAUSIO LYGIO VADOVŲ PAIEŠKA

Tiesioginė paieška (executive search) - tai vienas efektyviausių būdų surasti patyrusį vadovą, talentingą lyderį arba aukščiausio lygio specialistą. Tiesioginės paieškos esmė – numatyti ir surasti potencialius kandidatus, sudominti juos ir įvertinti jų atitikimą kliento reikalavimams bei organizacijos planams.

Per 25 veiklos metus suradome 500+ vadovų.
97% jų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio.
2/3 klientų yra TOP10 savo veiklos srityje.
80% mūsų klientų tampa nuolatiniais.

CV siųsti iki: 2016-04-01

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*