Darbo skelbimai

Eksporto pardavimų asistentas

PRIMUM ESSE klientas – didmeninės tarptautinės prekybos kompanija, ES ir kitų šalių rinkose sėkmingai prekiaujanti žinomais drabužių, avalynės ir aksesuarų tarptautiniais prekiniais ženklais plečia veiklą ir į savo komandą kviečia

EKSPORTO PARDAVIMŲ ASISTENTĘ (-Ą)

Darbo pobūdis:
Kompanija ieško komunikabilaus užsienio kalbą mokančio darbuotojo, kuris talkins eksporto pardavimo komandai, palaikys ryšius su nuolatiniais ir ieškos naujų klientų užsienio rinkose. Tai nuotolinis darbas su klientais, panaudojant ryšio priemones. Pagrindiniai šio darbo „įrankiai“ - komunikabilumas, aktyvumas ir gebėjimas bendrauti.

  • Atkaklumas;
  • Pozityvumas ir gebėjimas lengvai bendrauti;
  • Orientacija į klientą, atsakingumas ir punktualumas;
  • Būtina gerai mokėti anglų arba vokiečių/lenkų kalbą;
  • Aukštasis išsilavinimas.

Konfidencialumą garantuojame. Į tolimesnį etapą kviečiamus kandidatus informuosime.

 

PRIMUM ESSE 

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones.

PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių personalo atrankos ir vadovų paieškos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška (executive search), personalo atranka, kompetencijų vertinimas bei valdymo konsultacijos. 

Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.  

 

CV siųsti iki: 2018-03-13

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*