Darbo skelbimai

Regioninis vadybininkas Lietuvai (agronomas-konsultantas)

Rapool (www.rapool.lt) – tai pirmaujanti Vokietijos sėklininkystės kompanija, jau 40 metų tobulinanti žieminių ir vasarinių rapsų selekciją ir per distributorių tinklą platinanti sėklas Europoje.

Rapool-Ring atstovybė Baltijos šalims ieško specialisto, kuris bus atsakingas už Rapool kompanijos atstovaujamų sėklų pardavimo palaikymą bei plėtrą Lietuvoje.

Darbo pobūdis:

  • Pardavimo ir marketingo veikla populiarinant Rapool produktus ir atstovaujamus prekinius ženklus - Saaten-Union ir DSV selekcininkų išvestus javus
  • Kontaktai su žemės ūkio bendrovėmis ir ūkininkais, konsultacijos apie Rapool produktus
  • Klientų duomenų bazės plėtra

Reikalavimai:

  • Agronomo ar kitas su augalininkyste susijęs išsilavinimas
  • Pageidautina panašaus darbo patirtis (sėklų platinimo, ūkininkų konsultavimo ir pan.)
  • Noras dirbti profesionalioje Rapool komandoje
  • Komunikabilumas ir bendradarbiavimo įgūdžiai
  • Kryptingumas ir rezultato siekimas
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą bei keliauti po Lietuvą
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Rapool siūlo:

  • Įdomų ir perspektyvų darbą
  • Nuo rezultatų priklausantį atlyginimą
  • Kompanijos automobilį
  • Bendradarbiavimo kultūrą

Kontaktinis asmuo: Vaidilutė Žukauskienė
Telefonas: +370 698 52469

Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

CV siųsti iki: 2016-10-17

Pateikti CV:

Prisekite CV: *