Darbo skelbimai

Rapool-Ring atstovybės Baltijos šalyse vadovas

RAPOOL – tai pirmaujanti Vokietijos sėklininkystės kompanija, jau 40 metų tobulinanti žieminių ir vasarinių rapsų selekciją ir per distributorių tinklą platinanti sėklas Europoje.

Darbo pobūdis:

Jūs būsite pilnai atsakingas už atstovybės operatyvinės veiklos valdymą (prekybą sėklomis, komandos valdymą, logistiką bei finansus).

Vienas iš svarbių tikslų yra tolimesnis atstovybės sėkmingos pozicijos rinkoje plėtojimas aktyviai prekiaujant RAPOOL ir plečiant produktų portfelį SAATEN-UNION ir DSV prekiniais ženklais.

Jūs būsite atsakingas už kompanijos veiklos planavimą, kontrolę bei veiklos rezultatų apskaitą. Visos užduotys bus atliekamos tampriai bendradarbiaujant su centriniu kompanijos biuru Vokietijoje.

Reikalavimai:

  • Be gilaus komercinio supratimo, jūs turite gerai išmanyti žemės ūkio specifiką.
  • Keleri metai veiklos agro sektoriuje, pageidautina sėklų prekybos versle, būtų ideali patirtis.
  • Mums svarbi jūsų vadovavimo, pardavimo bei verslo valdymo patirtis.
  • Kaip tarptautinėje rinkoje veikianti organizacija, mes iš jūsų tikimės gerų anglų ir rusų kalbos bendravimo įgūdžių.
  • Mes ieškome įtaką gebančio daryti asmens, kuris būtų charakterizuojamas kaip sąžiningas, versliai mąstantis ir veikiantis, turintis puikią rinkos ir pardavimo orientaciją.

Kontaktinis asmuo: Vaidilutė Žukauskienė
Telefonas: +370 698 52469

Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

CV siųsti iki: 2017-03-06

Pateikti CV:

Prisekite CV: *