Darbo skelbimai

Media planuotojas

PHD (www.phdmedia.com) - tai tarptautinis media agentūrų tinklas teikiantis profesionalias žiniasklaidos planavimo paslaugas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms.

Darbo vieta Vilnius

Jis dirbs patyrusių specialistų komandoje ir bus atsakingas už klientų reklamos kampanijų žiniasklaidoje (lauko reklama, spauda ir radijas) planavimą ir valdymą.

Darbo pobūdis:

  • Talkinti projektų vadovams analizuojant klientų poreikius ir planuojant reklamos kampanijas
  • Planuoti, tvarkyti ir valdyti klientų reklamos kampanijas žiniasklaidos kanaluose
  • Analizuoti įvykdytas kampanijas, ruošti ataskaitas ir rekomendacijas
  • Nuolat kaupti ir analizuoti informaciją apie reklamos kampanijas bei žiniasklaidos rinką

Reikalavimai:

  • Media planuotojo arba kita panašaus analitinio darbo su informacija patirtis būtų privalumas, tačiau svarstysime ir neturėjusių patirties kandidatūras
  • „Meilė skaičiams“ ir kruopštumas (dėmesys detalėms!)
  • Gebėjimas efektyviai analizuoti ir sisteminti informaciją
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina matematika, statistika, ekonomika ar pan.)
  • Aktyvus ir organizuotas, puikiai planuojantis laiką ir gebantis valdyti keletą užduočių vienu metu
  • Gebantis ir linkęs dirbti komandoje
  • Būtina gerai mokėti anglų kalbą
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office bei pageidautinas geras Excel išmanymas)

PHD siūlo galimybę tobulėti media komunikacijos planavimo srityje, atsakingą ir įdomų darbą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį, nuolatinį mokymą ir kitus pirmaujančios tarptautinės kompanijos privalumus.

Tel. pasiteiravimui: +370 (5) 268 81 65 Dalius.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik į antrą turą atrinktus kandidatus.

PRIMUM ESSE

PRIMUM ESSE – konsultacinė įmonė, dirbanti organizacijų psichologijos srityje. Mūsų paslaugos klientams padeda efektyviau panaudoti personalo potencialą valdant ir vystant įmonę. Konsultacinį darbą sėkmingai dirbame nuo 1994 metų. PRIMUM ESSE konsultantai – profesionalūs organizacinės psichologijos specialistai, turintys didelę darbo patirtį konsultuojant įvairių verslo krypčių kompanijas. Klientai vertina PRIMUM ESSE profesionalumą, kokybišką darbą bei gerą aptarnavimą, lankstumą sprendžiant sudėtingas situacijas.

VEIKLA

PRIMUM ESSE paslaugos - personalo paieška ir įvertinimas, personalo mokymas, organizacijų konsultavimas personalo vadybos srityje. Personalo formavimas – tai nuosekli sistema, padedanti rasti geriausiai kliento poreikius ir keliamus reikalavimus atitinkantį darbuotoją. Klientus konsultuojame apie situaciją kvalifikuotų specialistų rinkoje, darbo pasiūla besidominčių žmonių prioritetus bei lūkesčius, klientams padedame sistemiškai formuoti ir stiprinti patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Personalo įvertinimo projektai vykdomi personalo formavimo ir vystymo rėmuose, siekiant įvertinti darbuotojų potencialą bei karjeros galimybes. Specifinėms kompetencijoms įvertinti paruošiame individualų projektą, kuriam įgyvendinti taikome įvairias metodikas (Įvertinimo centras, “360 laipsnių” tyrimas ir kt.)

Mokymai – modulinė intensyvių seminarų programa, skirta efektyviam verslui reikalingų įgūdžių tobulinimui (vadovavimo, problemų sprendimo, derybų, prezentavimo, pardavimo, efektyvaus darbo su klientais ir kt.).

Konsultacijos orientuotos į įvairias personalo valdymo ir vystymo sritis (vadovavimas, darbo funkcijų pasiskirstymas ir darbo įvertinimas, darbuotojų tarpusavio santykiai, konfliktų sprendimas kt).

PRIMUM ESSE teikiamų paslaugų naudos

  • Konsultuojami patyrusių specialistų, galite rinktis efektyviausius paieškos būdus ir moderniausias kandidatų vertinimo metodikas, naudotis per 25 veiklos metus sukauptomis konsultantų žiniomis ir kompetencija.
  • Jus taupote brangiausią dalyką – laiką: visą projektą tvarkome mes, Jus gaunate išsamią ataskaitą apie projekto eigą ir dalyvaujate tik galutiniame jo etape - susitinkate su  rekomenduojamais stipriausiais kandidatais.
  • Jums lengviau priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti geriausią kandidatą, nes gaunate profesionalias konsultantų rekomendacijas ir prognozes apie kandidatus bei išsamią informaciją apie darbo rinką.
  • Mes greitai ir efektyviai dirbame surasdami Jums tinkamiausią darbuotoją, bei prisiimame dalį Jūsų rizikos - suteikiame garantijas mūsų paslaugoms.

Personalo paieška

PRIMUM ESSE teikiamos paslaugos tikslas – rasti klientui geriausiai darbo pobūdį ir reikalavimus atitinkantį darbuotoją. Siekdami suprasti kliento poreikius, gilinamės į kompanijos veiklos pobūdį, planus, stilių ir vertybes. Tinkamai sudaryta paieškos strategija, PRIMUM ESSE konsultantų patirtis ir rinkos specifikos išmanymas klientui garantuoja naudingiausią sprendimą renkantis darbuotoją. Mes vykdome aukščiausio bei vidutinio lygmens vadovų ir aukštos kvalifikacijos specialistų (prekybos ir marketingo, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, personalo, finansų, farmacijos, gamybos, transporto, paslaugų ir kt.) paieškos projektus. Naudojame šiuos paieškos būdus: Išskirtinė paieška, Duomenų bankas, Skelbimas spaudoje. Priklausomai nuo kliento poreikio bei užsakymo pobūdžio, galime taikyti vieną iš šių paieškos metodų arba juos derinti.

TIESIOGINĖ VADOVŲ PAIEŠKA

Dirbdami personalo paieškos srityje nuo 1994 metų, turime išsamią informaciją apie situaciją Lietuvos rinkoje, įvairias verslo sritis bei jų specifiką, tose srityse dirbančias įmones. Žinodami kliento poreikį ir konkretų pasiūlymą, galime kryptingai ieškoti tinkamiausio tam tikros srities specialisto, naudodamiesi mūsų turimais kontaktais, rekomendacijomis ir ryšiais rinkoje. PRIMUM ESSE konsultantai kiekviename išskirtinės paieškos projekte dirba pagal nuoseklią procedūrą. Kartu su klientu sutariame dėl ieškomo specialisto darbo pobūdžio ir atsakomybės, reikalingos patirties, sugebėjimų bei savybių, atlygio schemos. Paruošiame ir aptariame paieškos planą, surandame, atrenkame ir įvertiname kandidatus, patikriname rekomendacijas ir sudarome galutinę rekomenduojamų kandidatų grupę. Klientui pateikiama detali informacija apie kandidatus, aptariamos jų stipriosios ir silpnosios pusės. Tai vienas iš paieškos būdų, leidžiantis surasti ir sudominti aktyviai darbo neieškantį vadovą arba aukšto lygio specialistą.

Skelbimas spaudoje

Vykdydami darbuotojo paieškos projektą paskelbto konkurso būdu: išsiaiškiname darbo pobūdį ir užsakovo reikalavimus kandidatams; aptariame ir paruošiame skelbimo tekstą, registruojame kandidatus; atliekame kandidatų atranką (psichologiniai testai, kryptinis interviu, praktinės užduotys); paruošiame rekomendacijas bei prognozes apie tinkamiausius kandidatus; organizuojame kandidatų susitikimą su užsakovu (galutinį sprendimą priima ir tinkamiausią darbuotoją pasirenka užsakovas). Projekto trukmė – apie 4 savaitės nuo skelbimo pasirodymo dienos. Tai vienas iš populiariausių darbuotojų paieškos būdų, užtikrinantis darbdaviui didelį motyvuotų kandidatų pasirinkimą.

Kandidatų įvertinimas

Tai papildoma paslauga, kurią siūlome klientams, norintiems gauti kuo daugiau informacijos apie svarstomus kandidatus. PRIMUM ESSE atlieka išsamų kandidatų įvertinimą. Vertinimo metu nustatome, kiek asmens sugebėjimai ir turimas potencialas atitinka darbuotojo veiklai keliamus reikalavimus. PRIMUM ESSE naudoja metodiką, paremtą GOWER Įvertinimo ir Vystymo Centro (Didžioji Britanija) metodologija. GOWER yra vienas iš pasaulinių lyderių, leidžiančių organizacijų valdymo metodologinę literatūrą. Visi mūsų naudojami vertinimo instrumentai yra lietuvių kalba ir pritaikyti vietinio verslo specifikai. Siekiant įvertinti specifinius kandidatų įgūdžius ir sugebėjimus, reikalingus darbe, paruošiame individualų įvertinimo projektą. Tai gali būti specializuoti klausimynai, testai, individualios ir grupinės užduotys, sumodeliuotos darbinės situacijos. Dalis užduočių gali būti filmuojama. Įvertinimo medžiaga analizuojama, apibendrinama ir klientui pateikiamos išvados bei prognozės apie įvertinime dalyvavusius kandidatus. Specializuoto ir profesionaliai atlikto įvertinimo rezultatai leidžia prognozuoti įvertinimo dalyvio veiklos, elgesio, mokymosi, bendravimo su žmonėmis tendencijas. Standartizuota vertinimo sistema ir išvados forma sudaro galimybę tarpusavyje lyginti keletą vertinimo dalyvių.

CV siųsti iki: 2016-12-20

Pateikti CV:

Prisekite CV: *