Darbo skelbimai

Komunikacijos koordinatorius

Darbo vieta - Vilnius

Mokyklų tobulinimo centras inicijuoja ir įgyvendina įvairias teigiamus pokyčius švietime skatinančias veiklas (www.mtc.lt). Inovatyviausią švietimo programą Lietuvoje „Renkuosi mokyti!“ centras vykdo jau aštuonerius metus. Programa siekia į mokyklas pritraukti jaunus profesionalius žmones dirbti mokytojais. Programos dalyviai – jauni entuziastingi socialiai atsakingi žmonės, kurie yra pasiruošę padėti kiekvienam vaikui, o ypač tiems, kuriems reikia įkvepiančio pavyzdžio, palaikymo, nuoširdaus dėmesio bei individualizuoto mokymo.

Kviečiame į savo komandą specialistą, galintį profesionaliai skleisti žinią apie MTC iniciatyvas, „Renkuosi mokyti!“ programos svarbą bei indėlį į Lietuvos švietimą.

Siūlome darbą entuziastingoje komandoje, iššūkius ir veiklų įvairovę, galimybę užsiimti prasminga ir visuomenei gera nešančia veikla, tarptautines tobulėjimo ir bendradarbiavimo galimybes. Programa yra pasaulinio tinklo „Teach for All“ (www.teachforall.org) narė.

Darbo pobūdis:
Komunikacijos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas (bendradarbiavimas su žiniasklaidos priemonėmis ir išoriniais partneriais)
Komunikacinės medžiagos ir priemonių rengimas (kūrybiniai socialinės medijos sprendimai, pranešimai spaudai, naujienlaiškiai ir kt.)
Renginių organizavimas

Reikalavimai:
Patirtis viešųjų ryšių, komunikacijos ar žiniasklaidos srityje
Socialinės medijos išmanymas
Universitetinis išsilavinimas
Puikūs rašytinės ir žodinės komunikacijos įgūdžiai
Gebėjimas dirbti anglų kalba

Informacija pasiteiravimui: programos „Renkuosi mokyti!” partneriai PRIMUM ESSE, Jovita Jucienė, tel. 8 69852469, el. p. jovita@primumesse.lt.
Susidomėjusius šiuo pasiūlymu savo CV ir motyvacinį laišką siųskite adresu cv@primumesse.lt su nuoroda „Komunikacijos vadovas“ iki lapkričio 22 d.

Konfidencialumą garantuojame. Apie tolesnę konkurso eigą informuosime pasirinktus kandidatus.

CV siųsti iki: 2016-11-22

Pateikti CV:

Prisekite CV: *