Darbo skelbimai

Gamybos koordinatorius

Baltijos šalių rinkoje pirmaujanti gamybos kompanija

Baltijos šalyse savo veiklos sferoje pirmaujanti specializuotos gamybos įmonė, eksportuojanti aukščiausios kokybės produkciją į daugelį pasaulio šalių. Įmonėje dirba 400 darbuotojų, apyvarta 40 mln. eurų.

Įmonės sėkmės pagrindas – moderni vadyba ir novatoriškumas, eksportuojamos produkcijos kokybė, veiklos skaidrumas, pagarba darbuotojams bei glaudus bendradarbiavimas su klientais.

Miestas: Kaunas, Marijampolė

Kompanija ieško darbuotojo, kuris bus atsakingas už gamybos koordinavimą - pardavimo, gamybos bei logistikos interesų ir galimybių suderinimą.

Pagrindiniai darbai – klientų užsakymų sekimas, gamybos planavimas ir užduočių gamybai teikimas, gamybos grafikų ir kokybės kontrolė, pagamintos produkcijos išsiuntimo organizavimas, bendradarbiavimas su išorės tiekėjais ir kt.   

Reikalavimai:

Gebėjimas koordinuoti gamybą ir užtikrinti skirtingų padalinių efektyvų bendradarbiavimą;
Planavimo, laiko valdymo ir organizaciniai sugebėjimai;
Pozityvumas, bendradarbiavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Analitiškumas, gebėjimas dirbti tiek su technine, tiek su ekonomine informacija;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Būtini anglų kalbos pagrindai.

Įmonė siūlo galimybę realizuoti savo organizacinius sugebėjimus, įdomų ir atsakingą darbą sėkmingai besiplečiančioje organizacijoje, su darbo rezultatais susietą skatinimo sistemą ir kitus moderniai valdomos įmonės privalumus.

Daugiau informacijos gali suteikti Jovita Jucienė +37069852469

Tiesiogiai siųsdami CV cv@primumesse.lt nuorodykite "Gamybos koordinatorius"

 

APIE MUS

PRIMUM ESSE -  viena iš didžiausią patirtį sukaupusių verslo konsultacijų bendrovių Lietuvoje, teikianti profesionalias personalo konsultavimo paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms. Mūsų ekspertinė sritis - žmonės organizacijoje, jų potencialas ir kompetencija. Mūsų požiūris grindžiamas Complexity and Management vadybos mokyklos idėjomis. Tikime, kad didelę reikšmę organizacijos sėkmei turi vadovų ir darbuotojų sugebėjimas "čia ir dabar" vertinti vykstančius procesus, bendravimo kokybė, sugebėjimas kartu su kitais ieškoti atsakymų ir mokytis iš savo patirties. Visos mūsų paslaugos stiprina Jūsų organizacijos personalo kompetenciją, didina veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Klientai mus vertina už lankstumą, aukštą profesionalumo standartą ir kūrybiškus sprendimus.

PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Gebėjimas pasirinkti tinkamus žmones yra didžiausias vadovų iššūkis ir įmonių konkurencinis pranašumas. Padedame klientams šiuos sprendimus priimti. Darbuotojų paieškos srityje esame viena iš pirmaujančių kompanijų, daranti svarią įtaką šios srities konsultacijų plėtrai Lietuvoje. Mūsų paslaugos - tiesioginė vadovų ir specialistų paieška, personalo atranka ir įvertinimas - padeda klientams pasirinkti tinkamiausius darbuotojus.

PRIMUM ESSE sėkmę ir išskirtinumą lemia sugebėjimas įžvelgti talentus ir atrasti lyderius, profesionaliai įvertinti vadovų ir specialistų asmenines kompetencijas bei potencialą, prognozuoti jų veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, siekiai ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema ir mokėjimas perprasti žmones padeda užsakovams pasirinkti specialistus, turinčius konkrečiai įmonei reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą.

Sėkmingus paieškos projektų rezultatus lemia PRIMUM ESSE konsultantų patirtis ir rinkos išmanymas, gebėjimas suprasti klientą ir bendradarbiauti, mokėjimas pasirinkti tinkamą paieškos strategiją ir kryptingai siekti užsibrėžto tikslo.

Naudojame šiuos paieškos būdus: tiesioginė paieška - https://www.primumesse.lt/tiesiogine-vadovu-paieska-atranka-executive-search/ ir paieška su skelbimais - https://www.primumesse.lt/personalo-atranka/. Siekiant geriausių rezultatų, galima minėtus paieškos būdus derinti bei taikyti papildomus kandidatų kompetencijų vertinimo metodus - https://www.primumesse.lt/vadovu-kompetenciju-vertinimas/ .

 

CV siųsti iki: 2017-06-19

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*