Darbo skelbimai

Apskaitininkas

Pirmaujanti tarptautinė marketingo komunikacijos agentūra, teikianti profesionalias media planavimo paslaugas ir konsultacijas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms.

Darbo vieta - Vilnius

Yra galimybė dirbti nepilną darbo dieną.

Darbo pobūdis:

  • Pirkimo sąskaitų tvarkymas pagal įmonės vidines procedūras;
  • Duomenų suvedimas į sistemą (Navision);
  • Tarpusavio atsiskaitymų su klientais derinimas;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai:

  • Buhalterinės apskaitos patirtis/išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas);
  • Būtini geri darbo Excel įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, atidumas ir punktualumas;
  • Pozityvumas ir komunikabilumas - gebėjimas dirbti komandoje ir bendradarbiauti su išorės partneriais/tiekėjais.

Mes siūlome galimybę dirbti ir mokytis pirmaujančioje tarptautinėje media agentūroje, puikiai įrengtą biurą Vilniaus centre, visas darbui reikalingas priemones, patyrusių specialistų komandą, pagalbą, galimybę dirbti pagal laisvai derinamą darbo grafiką.

CV siųsti iki: 2018-12-04

Pateikti CV:

Prisekite CV: *