Darbo skelbimai

Agro produktų vadovas Baltijos šalims

RAPOOL (www.rapool.lt) – tai pirmaujanti Vokietijos sėklininkystės kompanija, jau 40 metų tobulinanti žieminių ir vasarinių rapsų selekciją ir per distributorių tinklą platinanti sėklas Europoje.

Rapool-Ring atstovybė Baltijos šalims ieško specialisto, kuris bus atsakingas už Rapool atstovaujamų produktų portfelio vystymą.

Kompanija svarstys kandidatą gyvenantį bet kurioje Lietuvos vietoje, jei jis gali 2-3 dienas per savaitę dirbti kompanijos centriniame Baltijos šalių biure Šiauliuose, o taip pat yra pasiruošęs dinamiškam organizaciniam darbui Baltijos šalyse.

Darbo pobūdis:

  • Valdysite ir plėtosite Rapool atstovaujamų produktų portfelį, organizuosite oficialiuosius, privačius bei  demonstracinius veislių bandymus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
  • Teiksite informaciją vidiniams ir išoriniams įmonės klientams apie atstovaujamas veisles, konsultuosite apie produktus, jų savybes bei geriausius taikymo sprendimus;
  • Bendradarbiausite rengiant turinį apie veisles rinkodaros tikslais;
  • Atstovausite įmonę valstybinėse institucijose veislių registravimo klausimais;
  • Glaudžiai bendradarbiausite su svarbiausiais įmonės klientais,  konsultuosite juos ieškant efektyviausių sėklininkystės sprendimų.

Reikalavimai:

  • Agronomo ar kitas su augalininkyste susijęs išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (sėklų ar kitų ž.ū. skirtų produktų valdymo, agrotechninio konsultavimo);
  • Noras tobulėti sėklininkystės srityje;
  • Geri analitiniai gebėjimai ir darbo su informacija įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti komandoje, bendradarbiavimo ir prezentavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą bei daug keliauti;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir pageidautina rusų (arba vokiečių) kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Rinkoje aukštai vertinamą Rapool reputaciją;
  • Vokišką bendradarbiavimo kultūrą ir darbo organizavimą;
  • Galimybę dirbti su pažangiausiais sėklininkystės sprendimais;
  • Nuolatinį mokymą ir kompetencijos augimą;
  • Nuo veiklos rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Kompanijos automobilį (darbo ir asmeninėms reikmėms).

CV siųsti iki: 2019-04-23

Pateikti CV:

Prisekite CV: *