Naujienos

Vadovų mokymai: apie emocinę kompetenciją, nuostatas ir sąmoningumą

Temos, kurios anksčiau buvo nurašomos, kaip nieko bendra su rezultatų siekimu neturintis „soft‘as“, ėmė dominti organizacijas. Savo emocijų pažinimas ir valdymas, pasitikėjimas savimi, poreikių ir nuostatų supratimas, kitų žmonių emocijų pažinimas, bendravimo įgūdžiai ir kiti emocinę kompetenciją sudarantys gebėjimai tapo neatsiejami nuo geros lyderystės ir sėkmingos veiklos sampratos.

Plačiau...

Naujas puikių projektų etapas

Du puikūs projektai pradeda naują etapą! Mokyklos pasitinka 8-ąją "Renkuosi mokyti" kartą, o "Lyderių laikas" vėl suburia švietimo ateičiai neabejingus žmones pokyčių kūrimui. Nuostabu būti abiejų iniciatyvų dalimi, dalintis savo sukaupta patirtimi ir mokytis patiems :)
 

Plačiau...

Komandos formavimas: pradėjome naują sezoną

Ar galime pasiekti tokį bendradarbiavimo ir tarpusavio pasitikėjimo lygį, kaip šie stulbinantys Cirque du Soleil lyno akrobatai?  Galime, jei norime. Kaip ir visur kitur - tam, kad pasiektume rezultatus, turime treniruoti "komandiškumo raumenį".

Plačiau...

EBIT 2017 konferencijos leidinyje - apie vadovų ugdymą

Dalinamės mūsų kolegės Kotrynos Gotberg, sertifikuotos GLP konsultantės, straipsniu, kurį parengėme kasmetinės vadovų konferencijos EBIT'2017 leidiniui. 

Plačiau...

Personalo valdymas: tendencijos skaitmenizuotame pasaulyje

Vasario 15 d. LVKA renginyje „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“  kalbėjomės apie naujas netikėtas galimybes, kurias atveria skaitmenizuotas pasaulis, apie naujus veiklos ir mąstymo principus, o taip pat - apie grėsmes bei saugumo paslaptis, kurias svarbu žinoti vis daugiau veikiant internetinėje erdvėje. Mūsų kolegė Solveiga pasidalino žiniomis apie tai, kas vyksta HR lauke - naujausius trendus ir dalykus, kurių nepakeis jokia technologija :) 

Plačiau...

Vadovo asmenybė - svarbus (ne)matuojamas veiksnys?

Sėkmingai susitvarkyti su verslo iššūkiais vadovams šiais laikais nėra lengva. Pasak tyrimų, 40-50% naujai priimtų vadovų per pirmus dvejus metus nepateisina lūkesčių ir net 89% pripažįsta neturintys reikiamų kompetencijų ir įgūdžių.  Be to, kalbant apie didžiąsias įmones, tik 27% jų vadovų inicijuoja pertvarkas, o kas antra pertvarka nepasiekia tikslo.  Taigi - kaip rasti vadovus, kurie gebėtų susitvarkyti su itin kompleksiškos ir sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos iššūkiais?

 Apie tendencijas vadovų paieškos ir ugdymo srityje - mūsų kolega Valdas Grudė. 

Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai

Vasario 15 d. LVKA ir ISM inovacijų bazė kviečia į renginį „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“, kuriame diskutuosime, kaip vienas iš globalių megatrendų – skaitmeninis gyvenimo būdas - keičia mūsų gyvenimą. 

Plačiau...

Mokymai su Lumina Learning Partner Baltic

Kviečiame į darbinius pusryčius, kuriuos organizuojame drauge su Lumina Learning Partner Baltic - „LUMINA SPARK Experience“. Vadovams, personalo profesionalams, koučingo konsultantams, mokymų treneriams. Pirmą kartą Lietuvoje – pažintis su asmenybės pažinimo įrankiu LUMINA SPARK.

Plačiau...

Apie strategiškai svarbią sritį

Jau eilę metų prisidedame prie pažangių šalies švietimo tobulinimo projektų įgyvendinimo. Nuo pat iniciatyvos gimimo esame programos "Renkuosi mokyti" draugai ir rėmėjai, nacionalinio švietimo vadybos tobulinimo projekto "Lyderių laikas" partneriai, bendradarbiaujame su pažangiais švietimiečiais visoje Lietuvoje. Šį kartą - pašnekesys apie Lietuvos švietimą, jo sąsajas su kultūra, jo iššūkius ir galimybes "LRT kultūros" laidoje "Kultmisijos".

Plačiau...

Kviečiame į tarptautinį personalo valdymo renginį Turine

Kokios bus ateities organizacijos ir personalo valdymo uždaviniai jose? Kviečiame susipažinti su naujomis idėjomis, diskutuoti ir dalintis patirtimi personalo valdymo renginyje, kuris vyks Turine, Italijoje 2017-ųjų gegužės 25-27 dienomis.

Plačiau...

Puslapis:      1  2  3   »